Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ortombo’yu kurarken uzun yıllardır hayalimiz olan Kişisel eğlence, teknoloji, spor ve moda konusunda her şeyin bir arada olduğu iddialı bir markayı oluşturmak istedik, bizde eğlenmeyi, teknolojiyi, oyunları ve müziği çok seviyoruz. Sonunda 19 yıllık eğlence sektörü tecrübemizle her yaştan insana hitap eden eğlence adına aranılan her şeyin bir çatı altında bulunacağı bir marka yaptık.

“Sen ne diyorsan o” sloganı ile Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ve kişisel eğlence, teknolojik ürünler, spor ve moda konusunda ihtiyacınız olan her üründe ne kadar güçlü olduğumuzu göstermek istedik.

Ortombo’ nun adı gibi içeriği ile de sektöre yön veren firmalardan biri olması için dünyanın birçok ülkesinden yapılan konusunda lider firmaların ürünlerinin ithalatlarıyla, ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak için tüm tecrübe ve deneyimlerimizi kullanıyoruz.

Her geçen gün Bünyemize katacağımız yeni markalarımızla büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğiz.

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutup, Ortombo’nun kaliteli, hızlı ve güvenli hizmetlerinden sonuna kadar faydalanmaları için tüm enerjimizle çalışıyoruz. Kendimiz alışveriş yaparken nasıl olmasını istiyorsak müşterilerimiz için de aynı şekilde ve hatta daha da fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

Zamanında teslim

Tüm ürünlerimiz için en saygın firmalar ile zamanında ve güvenli teslimat yaptırıyoruz. Hızlı teslimat logolu ürünlerimizde İstanbul içinde 24 saatte, İstanbul dışında 72 saatte yerine ulaştırıyoruz.